Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Çiçek Motif Yapılışı

Mekik oyası modellerinden güzel bir örnek daha. Mekik oyası çiçek motif yapılışı. Mekik oyası namaz örtülerinde, mekik oyası havlu modellerinde kullanabilirsiniz. Daha küçük yaparak mekik oyası yazma modellerinde kullanabilirsiniz. Çok güzel çok zarif bir motif. Mekik oyası dolgulu çiçek yapımı iğne oyası modelleriyle süsleyeceğiniz harika örneklerden. İğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte birçok tasarımda kullanabilirsiniz. Mekik oyası örneklerinden muhteşem modeller var. İlk defa mekik yapanlar kolay modellerden başlayıp az sonra paylaşacağımız gibi zor modellere doğru ilerleyebilirler. Çift mekik oyaları, tek renk mekik oyaları gibi birçok model de tasarlamaya başlayabiliriz. İyice kavradıktan sonra kendi tasarımlarımızı oluşturabiliriz. Mekik oyası havlu modelleri yapılışı, yazmalar, namaz örtüleri yapabiliriz. Çiçek havlu kenarlarından ziyade havlu üzerine süsleme olarak da kullanabilirsiniz. Broş yapımında, kıyafet süslemelerinde, takı yapımında kullanabilirsiniz. Hadi hazırsanız mekik oyası çiçek motif yapılışı nasıl oluyor inceleyelim.

Mekik Oyası Dolgulu Çiçek Nasıl Yapılır?

İğne oyası ve mekik oyasının birleşimiyle oluşan harika bir çiçek. Mekik oyası çiçek motif yapılışı. Namaz örtülerinde, havlularda muhteşem duracak bir model. Detayları videoda. Çiçeğimizi yapıyoruz önce sonrasında birçok farklı şekilde tasarımlarla oyamızı havlu veya namaz örtülerine ekliyoruz.

Mekik Oyası Çiçek Motif Yapılışı

Mekik oyası çiçek motif yapılışı çok güzel görünüyor. Bittiğinde tıpkı yukarıdaki gibi olacak. Eğer sizde yapmak isterseniz tarifine hemen altta bulunan videodan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler