Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Örnekleri

Basit mekik modellerinden ağır mekik modellerine birçok fikir var galeride. Çantalar, yakalıklar, havlu kenarları, masa örtüleri, duvar süsleri gibi birçok çalışma var. Peçete kenarına yapılmış mekik modelleri var. Birçok farklı renkle, iple yapılmış modeller var. Küpeler, anahtarlıklar, kitap ayraçları var. Yoksa siz mekik oyalarını sadece havlu kenarlarına ve yazmalara mı yapıyordunuz. O zaman bu galeriyi mutlaka incelemelisiniz. İçinde mekikten yapılmış yelek modelleri bile var. Hiç dönence veya ağaç süsü yapmayı düşündünüz mü. Aklınıza gelmedi değil mi. Mekik oyasından kar tanesi yapmayı düşündünüz mü peki. Peki ya mekik oyasından şemsiye. Bardak altığı modelleri, amerikan servis modelleri yapmayı düşünür müydünüz. 150 den fazla model 150 den fazla fikir var galeride. Sizlere fikir verecek muhteşem modeller. İğne ile de mekik oyası yapılıyor. Çok uzun bir iğne ile düğümler atarak mekik oyaları yapılıyor. Galeride bulunan modelleri mekiklerle veya iğnelerle yapabilirsiniz.

Mekik oyası örneklerine geçmeden önce galeriyi incelediğinizde içinizde bir heyecan oluşacak. Hemen mekik oyası modellerini öğrenmek isteyeceksiniz. Mekik oyası öğrenmek istiyorum diyorsanız birkaç teknikten bahsedelim. Daha sonra örneklere geçeriz. Mekik oyası nasıl yapılır video ile düğüm yapılışından bahsetmiştik. Mekik oyası pırpır yapımı mekik oyasında çok kullanılan diğer bir teknik. Mekik oyası ders 3 ise diğer bir teknik. Bu 3 teknikle galeride bulunan birçok modeli yapabilirsiniz.

2021 En Güzel Yeni Mekik Oyası Modelleri

Çantalar, yakalar, salon takımları, kolyeler, küpeler, peçeteler, havlular… 150 den fazla model hazırladık. En güzel mekik oyası modelleri. Bu galeriyi inceledikten sonra hemen mekik öğrenmek isteyeceksiniz. Eğer satış yapıyorsanız sizlere yeni modeller yeni fikirlerden oluşan bir galeri hazırladık. Mekik oyası örneklerini mutlaka incelemelisiniz.

Mekik Oyası Örnekleri 72

Mekik Oyası Örnekleri 135

Mekik Oyası Örnekleri 94

İşte sizlere öve öve bitiremediğimiz mekik oyası örnekleri. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler