Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazma Mekik Oyası Modelleri

Mekik oyası modellerine uzun süre ara vermiştik. Şimdi güzel bir örnek ile verdiğimiz araya son veriyoruz. Yazma mekik oyası modelleri ile çiçekli güzel bir örnek ile devam ediyoruz. Mekik oyalarını yazma ve havlularınızda kullanabilirsiniz. Yeni modelimizin yapılışına geçmeden önce daha önce paylaştığımız modellerin yapılışına değinelim. Mekik oyası dolgulu çiçek yapımı yazmalarda çok kullanılan çok tercih edilen bir örnek. Kolay mekik oyası modelleri sıralı örneklerden. Çok beğendiğim modellerden biri de çiçekli bir örnek. Mekik oyası çiçek nasıl yapılır videolu anlatımlı olarak hazırladık. Tüm modellerimiz mekik oyası örneklerimizi videolu olarak hazırladık. Videolardan takip edilerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Hadi şimdi yeni örneğimizin yapılışına geçelim.

Mekik Oyası Çok Güzel Bir Modelin Yapılışı

Mekik oyası modellerinden çiçekli motifli çok güzel bir örnek. Yazma mekik oyası modelleri papatyayı andıran çok güzel bir örnek. Örneği yazmalara veya havlularınıza ekleyerek oyayı yapabilirsiniz. Mekik oyası bilmiyorsanız daha önce mekik oyası derslerinden bahsetmiştik. Düğüm atımından bahsetmiştik. Yaprak kısmını yapmadan sadece çiçek kısmını da yaparak oyalarınızda kullanabilirsiniz.

Yazma Mekik Oyası Modelleri

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Çok güzel değil mi. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki videoyu izlemek. Harika bir model. Hadi şimdi örneğimizin yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler