Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Takı Modelleri

Mekik oyasından takı yapmayı hiç düşündünüz mü. Daha önce paylaşımlarımız olmuştu inceleme şansınız oldu mu. Bugün en güzel mekik oyası takı modellerini hazırladık. Daha önce mekik oyası yazma, mekik oyası havlu kenarlarında kullandığımız oyalardan takılar yapıyoruz. Mekik oyası kolye, küpe, yüzük gibi takımlardan oluşan efsane takılar. Bu modelleri gördüğünüzde takı olarak yapabilir isterseniz yine yazmalarda veya havlularda kullanabilirsiniz. Mekik oyası düğüm – sık iğne teknikleriyle, mekik oyası pırpır teknikleriyle yapılmış muhteşem oyalar.

Mekik Oyası Takı Modelleri 81

Mekik oyasından takılarda daha önce farklı çalışmalarda kullandığımız motifli örnekleri takı yapımında da kullanabilirsiniz. Mesela 3d papatya mekik oyası yapılışı takılarda kullanılacak örneklerden. Mekik oyası yaprak yapımı baklava dilimi bir motif. Küpe yapımında, kolye yapımında, halhal yapımında kullanabiliriz. Mekik oyası salon takımı yapımında kullanılan motifleri yine çeşitli takımlarda kullanabilirsiniz. Mekik oyası takı modellerinden oluşan çok güzel bir galeri hazırladık. Şimdi onlara göz atalım.

Mekik Oyası Takı Örnekleri

Küpeler, kolyeler, şahmeranlar, bileklikler… Mekik oyasından neler yapılıyor neler. Sadece yazma kenarlarını süslemiyoruz. Yada sadece havlu kenarlarını yada namaz örtüsü kenarlarında kullanmıyoruz. Kendimize çok güzel takılar yapıyoruz. El emeği göz nuru takılar. Satış için kendi kullanımlarımız için bu güzel takıları yapabiliriz. Yada şöyle düşünebiliriz. Takılarda kullanılan en güzel motifleri havlu ve yazmalarda kullanabiliriz.

Boncuklu düz, kolay – zor birçok takı modeli hazırladık. Şimdi sıra daha önce hiçbir yerde görülmemiş mekik oyası takı modellerini inceleme vakti.

 

Kaynak : https://sees-all-colors.livejournal.com/110433.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler