Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyasından Takılar

Sizlere çok güzel videolar hazırladık. Mekik oyasından takı modelleri yapıyoruz. 3 video bir arada. Mekik oyasından kolye yapımı, mekik oyasından bileklik yapımı ve mekik oyasından küpe yapımı. Takım olarak çalışılmış çok güzel bir örnek. Mekik oyası öğrenmek isteyenler için videolu olarak hazırlıyoruz. Ve çok şık bir el yapımı takı modelleri hazırladık. Biraz mekik oyası biliyorsanız evde rahatlıkla yapabilirsiniz. Adım adım mekik oyası yapımı ile takı örnekleri yapabilirsiniz. Örgü modellerinden de çok şık takılar yapabilirsiniz. Mesela kordon örgü modelinden neler yapılır sizlere bahsetmiştik. Çok takılar, kolyeler, bileklikler yapabilirsiniz. İğne oyası modellerinden de çok şık takı örnekleri yapabilirsiniz. Yine tığ oyası örneklerinden de. Örnek arayanlar için daha önce tığ oyası kolye modelleri paylaşımlarımız olmuştu.

Mekik Oyası Takı Yapımı

3 modelin de yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Aklınıza takılan bir nokta olursa sorabilirsiniz. Siyah renk kullanılarak yapılmış çok güzel bir model. Siyah çok asil bir renk . Her örgüye yakışıyor. İğne oyaları, danteller, örgüler, şallar. Her örgüye çok yakışıyor. Özellikle kolye modellerine. Boncuk kullanınca da ayrı güzel.

Özenle hazırlanmış 3 güzel video. Baştan sona kolye, bileklik ve küpe yapımı var. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Hadi mekik oyasından takım olarak takı modelleri yapmaya.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler