Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Yazma Örneği

Mekik oyası modelleriyle devam ediyoruz. Sırada yazmalara çok yakışacak bir örnek anlatımı var. Adım adım yeni örneğin yapılışını öğrenecek daha sonra mekik oyası yazma örneğini yazmalarımıza yapacağız. Desenli yazmalara, tek renk yazmalara çok yakışacak. Hatta modelin mutfak havlu kenarı modelleri olarak da yapabilirsiniz. Tek renk veya 2 renk olarak çalışacağınız mekik oyalarından.

Mekik oyası modellerinden yazmalarımız için havlularımız için çok güzel modellerin yapılışını hazırladık. Örneğin mekik oyası yıldız motif yapılışı havlulara çok yakışacak. İğne oyası dağlarla birlikte kullanılabilir. Mekik oyası menekşe nasıl yapılır paylaştığımız modellerin arasında. Hem yazma kenarlarında kullanılabilir hem de çeşitli aksesuarların yapılışında kullanılabilir. Boncuklu mekik oyası motif yapımı seveceğiniz diğer modeller arasında. Şimdi onlar arasına yeni bir örnek ekliyoruz. O halde hemen anlatıma geçip mekik oyası yazma örneğinin anlatımını öğrenelim.

Mekik Oyası Yazma Örneği Nasıl Yapılır?

Boncuklu veya boncuksuz olarak çalışabileceğiniz zarif bir örnek. Yine iki renkli mekik oyaları veya tek renk mekik oyaları olarak çalışılabilir. Görsellerde iki renkli olarak yapılmış hallerini göreceğiz. Sizde beğendiğiniz renklerle oyaları yapabilirsiniz.

Mekik Oyası Yazma Örneği

Çok hoş görünüyor değil mi. O halde videoya geçip hemen yapılışını öğrenelim. Mekik oyası yazma örneği yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler