Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Dağ Nasıl Yapılır?

Mekik oyası modellerinden havlu kenarlarında çok güzel duracak bir örneğin yapılışını hazırladık. Mekik oyası dağ nasıl yapılır adım adım videodan öğreneceğiz. Daha sonra mekik oyası havlu kenarlarında kullanacağız. Hatta bu modeli isterseniz mekik oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Mekik oyaları havlu kenarlarından bahsedelim biraz. Mesela mekik oyası çiçek motifi yapılışı havlularda ve namaz örtülerinde kullanacağımız zarif örneklerden. İğne oyası ve mekik oyasından havlu kenarı çok sevdiğimiz iki oyanın birleşiminden oluşuyor. Mekik oyalarını ve iğne oyalarını bir arada kullanarak oyamızı yapıyoruz. Dolgulu yapraklar mekik havlu kenarı yapılışını da az sonra paylaşacağımız dağla birlikte veya tek başına iğne oyalarıyla, tığ oyalarıyla ve mekik oyalarıyla birleştirerek havlu üzerine dikebilirsiniz. Hazırsanız videoya geçip mekik oyası dağ nasıl yapılır öğrenelim.

Adım Adım Mekik Oyası Yapımı

Havlu kenarlarında çok güzel duracak mekik oyası yapılışı hazırladık. Dağ modelinin üzerinde bulunan çiçekleri havlu üzerinde bulunan renklerden yapabilirsiniz. İki dağın arasına çiçek motiflerini yerleştirebilirsiniz.

Mekik Oyası Dağ Nasıl Yapılır?

Mekik Oyası Dağ Nasıl Yapılır? 1

Aynı modelin farklı şekilde yapılmış 2 örneğini görüyoruz. Biri sade diğeri renkli. Sade olanı namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Son olarak videoya geçip mekik oyası dağ nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler