Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3D Papatya Mekik Oyası Yapılışı

Mekik oyası modellerinden 3 boyutlu oya tarifi hazırladık. 3D papatya mekik oyası yapılışı hazırladık. Mekik oyası havlu modellerinde, mekik oyası yazma modellerinde, mekik oyası salon takımı modellerinde veya orta göbek olarak kenarına iğne oyası modelleri, dantel örnekleri veya yine mekik oyaları yaparak farklı tasarımlar oluşturabiliriz. Mekik oyası havlu örneği yapılışında kullanabiliriz. Üst kısmına iğne oyaları veya mekik oyalarından alt zemin örneği yaparak havlulara dikebiliriz. Mekik oyası lavanta kesesi modellerinde veya farklı süslemelerde kullanabiliriz. Takı yapımında mesela, küpe, kolye ucu şahane olur. Yada el yapımı broş modellerinde kullanabiliriz. Sizin de aklınıza gelen fikirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. 3D papatya mekik oyası yapılışı için anlatıma geçiyoruz.

3 Boyutlu Mekik Oyası Nasıl Yapılır?

Kat kat yapraklarıyla çok hoş duran bir örnek. Orta motif olarak veya tek başına kullanacağımız oyalardan. Tarifi videolu olarak hazırlandı. Mekik oyası bilenler yapmaya başladı. 3D papatya mekik oyası yapılışı ile çok güzel tasarımlar oluşturmaya başladı. Tasarımlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Çeşitli kalınlıkta iplerle oyalar farklı boyutta olacaktır.

3D Papatya Mekik Oyası Yapılışı

3 boyutlu papatyalar çok güzel duruyor değil mi. Havlularda, yazmalarda veya takı olarak ne kadar güzel duracak değil mi. Peki nasıl yapılıyor dediğinizi duyar gibiyim. Hemen oya nasıl yapılır izliyoruz. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler