Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Anlatımlı Yapılışı

Mekik oyasından çok güzel zarif bir örnek daha. Mekik oyası yapımı motifli modellerden. Mekik oyası anlatımlı yapılışı yazmalarınızda çok güzel duracak. Motifi iğne oyası modelleri ile veya tığ oyası modelleri ile mekik oyaları ile yazmalarınıza tutturabilirsiniz. Yazma mekik oyası modellerinden çok paylaştığımız gibi mekik oyası havlu kenarlarından da bahsediyoruz. Beğendiğiniz modelleri küçük mutfak havlularına uygulayabilirsiniz. İlk defa mekik oyası yapacaksanız kolay mekik oyası modellerinden başlayabilirsiniz. Mekik oyası anlatımlı yapılışı için 2 renk 3 renk kullanabilirsiniz. Ortada ip sarma kısmında renk değişimi yapabilirsiniz. Tek renk yazmalarda da çok güzel duracak bir oya. Uyumlu renklerle mekik oyalarını yapabilirsiniz tek renk yazmalarda.

Mekik Oyası Nasıl Yapılır?

Mekik oyası düğüm teknikleri ile kalpli çiçekli, ip sarmalı güzel bir oya. Motif olarak yapılıyor. Yazmalarınıza diğer oya çeşitleri ile ekleyebilirsiniz. Mekik oyası örnekleri yazmalarınızda veya mutfak havlu modellerinde çok güzel duracak. Hatta iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanarak iki dağ arasına mekik oyası anlatımlı yapılışı motifini ekleyerek büyük havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. Çeyizlik süper bir model ortaya çıkar.

Mekik Oyası Anlatımlı Yapılışı

Mekik Oyası Anlatımlı Yapılışı 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok hoş değil mi. Mekik oyası çok güzel bir modelin yapılışı videolu olarak hazırlandı. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Oyayı yazmalara iğne oyaları ile birlikte yapabilirsiniz. Motifli mekik oyası modelleri favori örnekleriniz arasında olacak. İşte bu şahane modelin videosu. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler