Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Fiyonk Modeli Yapılışı

Mekik oyası modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Mekik oyası fiyonk modeli yapılışı. Mekik oyası yazmalarda çok güzel duracak. Mekik oyalarından çok güzel örneklerin yapılışlarını hazırlamıştık. Şimdi onlardan bahsedelim. Mekik oyası çiçek motifi yapılışı. Havlu kenarı modelleri olarak kullanacağınız örneklerden. Sıra mekik oyası ise yazmalarda kullanacağınız tariflerden. Mekik oyalarımızı yaptık. Yazma veya havlular için namaz örtüleri için oyalarımızı yaptıktan sonra sıra geliyor oyayı dikmeye. Mekik oyası yazmaya nasıl dikilir daha önce paylaşmıştık. İnceleyerek oyalarınızı rahatlıkla dikebilirsiniz. Eğer hazırsanız mekik oyası fiyonk modeli nasıl yapılıyor öğrenelim.

Mekik Oyası Fiyonk Modeli Nasıl Yapılır?

Yine iğne oyasıyla mekik oyasını birleştirdiğimiz bir örnek. Mekik oyasını tek başına da kullanabiliriz. Mekik oyası çiçekli örnek olarak olarak yazmalarda kullanabilirsiniz. Fiyonklu iğne oyası modellerini daha önce farklı çeşitlerde yapmıştık. Yine mekik oyasının alt kısmında güzel bir iğne oyasıyla fiyonk modelini göreceğiz. Tabi ana konumuz mekik oyasıyla fiyonk modeli.

 

Mekik Oyası Fiyonk Modeli Yapılışı

Mekik Oyası Fiyonk Modeli Yapılışı 1

Mekik Oyası Fiyonk Modeli Yapılışı 2

Çok güzel duruyor değil mi. İlk olarak mekik oyası fiyonk modeli yapılışını izleyelim. Yazmalarımızda çok şık duracak.

 

Mekik oyasıyla yaptığımız fiyonk modelini izledik. Şimdi iğne oyasıyla yaptığımız fiyonk oyasını izleyelim. Yine yazmalarda çok şık duran bir örnek. Mutfak havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. Eminim çok yakışacak.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler