Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Ayçiçeği Motif Yapılışı

Mekik oyası modellerinden yepyeni bir motif örneği. Mekik oyası ayçiçeği motif yapılışı. İğne oyası dağ çeşitleri, mekik oyası örnekleriyle motifleri birleştirerek harika tasarımlar oluşturabiliriz. Çok güzel mekik oyası havlu kenarları olur. Mekik oyası kolye modelleri, mekik oyası küpe modelleri olur. Yada daha küçük yaparak mekik oyası yazma modellerinde kullanabiliriz. Mekik oyası modellerini farklı tasarımlarda çeşit çeşit oyalarda kullanmak mümkün. Mekik oyası yaprak yapımı baklava dilimi motiften oluşuyor. Oya veya salon takımı hatta takı olarak da kullanabiliriz. 3d papatya mekik oyası yapılışı çok beğeneceğiz yeni örneklerden. Daha fazlası için mimuu.com takibe devam. Tabi önceki içeriklerimizi de incelemeyi unutmuyoruz diyoruz ve yeni modelin yapılışına geçiyoruz.

Mekik Oyası Ayçiçeği Nasıl Yapılır?

Aslında ayçiçeği motifi bildiğimiz tekniklerden oluşuyor. Bildiğimiz teknikleri kullanarak ve az sonra paylaşacağımız modelden yola çıkarak çok güzel tasarımlar yapabiliriz. Ayçiçeği motifini el yapımı broş modellerinde de kullanabilirsiniz. Motifleri küçük yapıp iğne oyaları, tığ oyaları ve yine mekik oyalarıyla birleştirerek yazma oyaları yapabilirsiniz. Yapraklar veya dağlar yapıp yanlarına ayçiçeği motifini ekleyebilirsiniz. Mekik oyalarından kitap ayracı yapabiliriz.

Mekik Oyası Ayçiçeği Motif Yapılışı

Mekik Oyası Ayçiçeği Motif Yapılışı 1

2 farlı şekilde ayçiçeği motifi yapılışını öğreneceğiz. Sonra ay çiçeğini dilediğimiz şekilde dilediğimiz tasarımda kullanacağız. Eğer hazırsanız hemen mekik oyası ayçiçeği motif yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler