Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı

Mekik oyası modelleri ile devam ediyoruz. Sırada çok güzel çok beğeneceğiniz havlu kenarı modelleri yapılışı var. Mekik oyası havlu kenarı modelleri yapılışı. Çok güzel bir örnek. Her renkle yapabilir çeyizlik oya modelleri olarak kullanabilirsiniz. Mekik oyası örnekleri severek yapacağınız motifli örneklerden olacak. Yeni mekik havlu kenarı modelleri satış yapıyorsanız sizlere çok sipariş aldıracak örneklerden. Videolu mekik havlu kenarı yapılışı olarak yapacağınız dolgulu, pırpırlı bir örnek. Motifler çok güzel. Birçok yerde kullanabilirsiniz. Daha küçük yaparak mekik oyası yazma modellerinde kullanabilirsiniz. Tek olarak yapabilir motifleri tespih süslemelerinde, broş yapımında, takı yapımında kullanabilirsiniz. Çok güzel olacaktır. İğne oyası ile birleştirerek birlikte kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri yapıp iki dağ arasına motifleri ekleyebilirsiniz. Bu şekilde havlu kenarı örnekleri, namaz örtüsü örnekleri yapabilirsiniz. Mekik oyası havlu kenarı modelleri yapılışı birçok şekilde değiştirilerek, yenilenerek kullanılacak bir örnek.

Mekik Oyası Havlu Örnekleri

İki renkli olarak yapılabilir. Simli iplerle yapılabilir. Tek renk olarak da çok güzel duracak bir örnek. Motifin iç kısmı farklı, dış kısmı farklı yapılabilir. Çeyiz için mekik oyası örnekleri arıyorsanız birçok renkle yapabileceğiniz mekik oyası havlu kenarı modelleri yapılışını inceleyebilirsiniz.

Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı 1

Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı

Motifleri resimdeki gibi inişli çıkışlı yapabilirsiniz. Dağlarla birlikte yapabilirsiniz. Hepsini aynı hizada yapabilirsiniz. 5 – 6 motifi yuvarlak veya kare şekillerde birleştirerek mekik oyası salon takımları, bardak altığı modelleri gibi birçok çalışmada kullanabilirsiniz. Mekik oyası havlu kenarı modelleri yapılışını detayları ile izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler