Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Gül Nasıl Yapılır?

Mekik oyası modellerinden yepyeni 3 boyutlu mekik oyası yapılışıyla devam ediyoruz. Çok şık oyalar çok şık süslemeler yapacağımız bir oya hazırladık. Mekik oyası gül modeli. Mekik oyası takı yapımında kullanabiliriz. Tespih ucu süslemelerinde kullanabiliriz. Mekik oyası yazma modellerinde kullanabiliriz. Bu şekilde örnekleri çoğaltabiliriz. Çok güzel yepyeni modeller tasarlayabiliriz. Daha önce iğne oyası minyatür gül yapımı hazırlamıştık. İğne oyaları ile az sonra paylaşacağımız mekik oyası gül yapımını birleştirerek yazmalarımızda kullanabiliriz. Havlularda kullanabiliriz. Çok şık küpeler, kolye uçları, el yapımı broş modelleri tasarlayabiliriz. Mekik oyası motif yapımında geçtiğimiz günlerde ay çiçeği modeli yapılışı hazırlamıştık. Yine birçok çalışmada kullanacağımız yeni örneklerdendi. Tarifine mekik oyası ayçiçeği motif yapılışından ulaşabilirsiniz. Boncuklar da ekleyerek çok hoş bir küpe yapabilirsiniz mesela. Mekik oyası yaprak modelleriyle, iğne oyası yaprak modelleriyle birleştirerek çeyizlik modeller yapabilirsiniz. Şimdi mekik oyası gül nasıl yapılır detayları öğrenmeye geçelim.

Mekik Oyası Gül Yapılışı

3 boyutlu görüntüsüyle göz dolduran çalışmalardan. Mekik oyası bilenler hemen yapmaya başladılar bile. Mekik oyası güllerle yepyeni tasarımlar, oyalar yapmaya başladılar. Yazma kenarlarına en güzel oyaları hazırladılar. Renk renk yapacağımız gül aşağıdaki gibi görünecek. İlerleyen günlerde de mekik oyası yaprak yapımını öğreneceğiz. İkisini birlikte birçok çalışmada kullanacağız.

Mekik Oyası Gül Nasıl Yapılır?

Ortası incili yepyeni bir çiçek tarifi hazırladık. Hadi hep birlikte mekik oyası gül nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler