Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yapılışı Havlu

İğne oyası havlu kenarı modellerinden şahane bir örnek var sırada. İğne oyası yapılışı havlularda kullanabileceğimiz gibi yazmalarda da kullanabiliriz. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte yaparak iğne oyası namaz örtüsü olarak da yapılabilir. Çok zarif bir örnek. Ağır bir örnek. Çeyizleri kıskandıracak bir örnek. İğne oyası havlu kenarı modeli severek yapacağınız örneklerden. Model çok hoş. İlk defa iğne oyası yapacaklar adım adım yaparak deneyebilirler. İlk defa yapacaklar için zor olabilir. Biraz ilerlettikten sonra zarif modeli deneyebilirsiniz. İğne oyası anlatımlı havlu kenarı her renkle yapıldığında süper duracak bir model. Mutlaka denenmesi gereken modellerden. İğne oyası yapılışı havlu sepet modelinin üst kısmı tamamlanarak çiçeğe çevrilmiş. İğne oyası havlu örneği için anlatıma geçelim.

İğne Oyası Havlu Modelleri Yapılışı

Sarı ve pembe renk ile yapıldığında oyamızın nasıl durduğuna bakacağız. Bence harika. Her havluda çok dikkat çekici duracak. Kenarında yapraklar, küçük dağ üzerinde duracak çiçeği çok seveceksiniz. Çiçeklerin arasına su olarak çiçeğin üzerinde bulunan kısımları kullanabilirsiniz. Çim tekniğini kullanabilirsiniz. Pırpırlardan su yapabiliriz. Model çok şık sade hali ile çok dikkat çekici bir model. Gösterişli. Ağır örneklerde su olarak daha basit modelleri seçebilirsiniz.

İğne Oyası Yapılışı Havlu 1

İğne Oyası Yapılışı Havlu

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer sizde iğne oyası yapılışı havlu örneğini yapmak isterseniz hemen altta detaylı yapılışını bulabilirsiniz. Marifetli eller iğne oylarından. Yapmaya değer bir model. İşte tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler