Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Kolay İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası yazma kenarı modellerine çok yakışacak güzel bir örnek. Rengarenk çiçek bahçesi gibi. Yazmanın içinde bulunan renklerden çiçekleri yapabilirsiniz. İğne oyası modellerini videolu anlatımlarla yayınlıyoruz. Beğeneceğinizi düşünüyoruz. Öğrenmek isteyenler için videolu anlatımların iyi olacağını düşündük. O yüzden videolu olarak yayınlamaya çalışıyoruz. Tabi bizden model isteyen arkadaşlarımız da oluyor. Onlar içinse sadece resimlerden oluşan iğne oyası modelleri paylaşıyoruz. İğne oyası fular modelleri, iğne oyası salon takımı modelleri, iğne oyası havlu kenarı modelleri ve daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde sizde yaptığınız ürünleri gönül rahatlığı ile satabilirsiniz. Yaptığınız iğne oyalarını, havlu kenarlarını, amigurumileri, kokulu taşları, battaniyeleri, kırlentleri, keçe modellerini…Kısaca el emeği olan ürünlerinizi hiçbir komisyon ücreti ödemeden satış yapabilirsiniz. Kazancınız sadece size ait olur. Tanıtımını yapmaksa bize.

Kolay Çiçekli İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır?

Modelin nasıl yapıldığı sizlere videolu olarak ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz. Sizlere elimizden geldiğince yardımcı oluruz. Birçok modelde bu güzel örneği kullanabilirsiniz. İğne oyası mutfak havlularında kullanabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler