Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

İğne oyası modellerinden kolay iğne oyası havlu kenarı yapılışı hazırladık. Çeyizlik iğne oyası havlu kenarı yapılışı keyifle yapacağınız modellerden. Eğer satış yapıyorsanız sizlere bol bol sipariş aldıracak örneklerden. İğne oyası dağlı modellerle birlikte kullanabilirsiniz. Tek başına kullanabilirsiniz. Her haliyle muhteşem bir oya. İğne oyası havlu kenarı modelleri çeyizler için yaptığımızda biraz ağır modelleri seçiyoruz. Birazdan yapılışını paylaşacağımız örnek kolay ama gösterişli bir model. Yani bildiğimiz birkaç teknikten oluşuyor. İğne oyası pırpır, iğne oyası zürafa, iğne oyası bacak tekniklerinden oluşuyor. İğne oyası namaz örtüsü modelinde de kullanacağınız bir model diyebiliriz. İğne oyası havlu kenarı yapımı videosu hazırlamıştık. İki dağ arasında çiçekli bir örnekti. Burada kullandığımız dağların arasında az sonra yapacağımız motifi ekleyebilirsiniz. Tabi araya yeterli boşluğu bırakarak. İğne oyası yapılışı havlu örneklerini biraz küçükleterek mutfak havlularına, yazmalara da uyarlayabilirsiniz. Ve takım olarak çeyizlere düşünebilirsiniz. Yazmadan, namaz örtüsünden, havludan, mutfak havlusundan ve dilerseniz fulardan oluşan çeyizler için harika bir takım oluşturabilirsiniz. Annem gelini için öyle güzel bir takım hazırlamıştık. İnanın çeyizlerde çok güzel duruyor.

İğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

İki renkle yapılmış örneğini göreceğiz. İki rengi aynı anda tek renk yazmalarda kullanabilirsiniz. Siyah yazmada iki renk güzel durur. Beyaz yazmada da.

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Havlularda dağlarla birlikte kullanıyoruz. Tabi namaz örtülerinde de kullanılabilir. Şimdi çeyizlik iğne oyası havlu kenarı yapılışını videodan izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler