Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Kelebek Modeli Yapılışı Anlatımlı

İğne oyası modellerinden süper bir örnek daha. İğne oyası kelebek modeli yapılışı anlatımlı harika bir örnek. Kelebekli iğne oyası modellerinden zaman zaman bahsediyoruz. Beğendiğiniz modelleri yazmalara, havlulara yapabilirsiniz. Kelebek çiçeği iğne oyası modeli yapımı kenar bordürü ile de çalışabileceğiniz bir model. Plastik çatalla iğne oyası kelebek yapımı ise çok zarif bir örnek. Yazmalarda harika duracak. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte havlu kenarı modelleri olarak da yapabilirsiniz. Kelebek iğne oyası modellerinden çok çeşit var. Kolay ve zor modeller var. Birazdan paylaşacağımız model biraz ağır bir örnek. Ama çok duran 3 boyutlu iğne oyası modellerinden. Havlularınıza yapabilirsiniz. Kelebekleri daha küçük çalışarak yazmalar içinde yapabilirsiniz. Şimdi iğne oyası kelebek modeli yapılışı anlatımlı örneğin videosuna geçelim.

Kelebek İğne Oyası Havlu Modelleri

Kelebekli iğne oyası ve iğne oyası dağ çeşitlerinden güzel bir model. Her iki modeli farklı farklı oyalarla da birleştirerek yapabilirsiniz. Kelebeği kayalarla birlikte, maydanoz dağ yapımı ile birlikte kullanabilirsiniz. Yuvarlak dağları ise iğne oyası çiçekli modelleri ile kullanabilirsiniz. İğne oyası kelebek modeli yapılışı anlatımlı örnekte bulunan kelebeği el yapımı broş modelleri olarak yapıp kullanabilirsiniz. Veya iğne oyası kolye yapımında.

İğne Oyası Kelebek Modeli Yapılışı Anlatımlı

İğne Oyası Kelebek Modeli Yapılışı Anlatımlı 1

Oya çok güzel duruyor değil mi. Uçuşan kelebekler ve harika bir dağ modeli. Ayrı olarak da farklı modellerle birleştirildiğinde süper duracak bir örnek. Marifetli eller iğne oyası yapılışının detaylarına videodan bakalım. Ve keyifle oyamızı yapalım.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler