Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Zürafa Yapımı

İğne oyasını düzgün yapmanın püf noktalarından bugün iğne oyası zürafa yapımını hazırladık. İğne oyası tekniklerinin temel taşı. Zürafalar ne kadar düzgün olursa tüm modellerinin o kadar güzel durur. O yüzden ilk defa iğne oyası yapacaksanız iğne oyası modellerini yeni öğreniyorsanız zürafa üzerinde çok çalışabilirsiniz. Zürafaları iyice oturttuktan sonra diğer tekniklere geçebilirsiniz. Bu güzel videoda hem iğne oyası yazma kenarı nasıl kıvrılır onu göreceğiz hemde düzgün zürafa yapımını. İğne oyası öğrenmek istiyorsanız zürafadan başlayabilirsiniz. Daha sonra sizlerle paylaştığımız iğne oyası teknikleri nelerdir inceleyebilirsiniz. Ve diğer tekniklerin yapılışını da öğrenebilirsiniz. İğne oyası incili fiyonk yapılışı ve diğer modelleri yapabilirsiniz. Gelelim şimdi detayları ile iğne oyası zürafa yapımına.

İğne Oyası Zürafa Nasıl Yapılır?

İğne oyasına ilk başladığımızda önce zürafa yapmayı öğreniyoruz. Daha sonra diğer modellerin yapılışına geçiyoruz. Kursta ilk önce zürafayı, daha sonra diğer teknikleri öğrendikten sonra yazma yapmaya başlamıştık. Yazmanın kenarını kıvırarak zürafaları yaptık. Ne çok derin nede yukarıda. Tam yerinde. Aralarda çok sıkı olmayacak şekilde. Eşit olacak şekilde yapıyoruz.

İğne Oyası Zürafa Yapımı

Videoda püf noktaları ile birlikte 3 farklı şekilde zürafa yapmayı göreceğiz. Beğendiğiniz ve size kolay tekniği kullanabilirsiniz. Ben iğne oyasını çift düğüm atarak yapıyoruz. Tek düğüm atarak yapsanız da olur. 2 düğümle daha güzel ve tok duruyor. Şimdi iğne oyası zürafa yapımının detaylarını inceleyelim. Ve ilk dersle başlayalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler