Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Minyatür Menekşe Yapımı

İğne oyası modellerinde en sevilen örneklerden biri de menekşe modeli. İğne oyası minyatür menekşe yapımı. Menekşe çiçeği yazmalarda, havlularda kullanacağımız örneklerden. İğne oyası çiçek motifleri ağır örneklerden. Sadece menekşe motifini yaparak çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Mesela kolye ucu yapımında, el yapımı broş modellerinde kullanabiliriz. İğne oyası menekşe yapımı anlatımlı videolu olarak hazırlanan örneklerden. Mor sarı renklerde menekşeler yapıyoruz. Yazmalarımızda kullanıyoruz. Renk seçimlerinde doğadan ilham alabiliriz. Şahane, muhteşem görünümlü, muhteşem kokulu çiçekler var. Bizlere yapacağımız hobi dünyasında çalışmalarda renk fikirleri verebilir. Menekşe iğne oyası yazma modelleri çeyizlik olarak yapacağınız ağır iğne oyası modellerinden. Mor menekşe iğne oyası için detaylara geçip yazmalarımızda severek kullanalım.

İğne Oyası Minyatür Çiçek Yapımı

İğne oyalarında son zamanlarda minyatür çiçekler çok yapılıyor. Bugün de minyatür çiçeklerden iğne oyası minyatür menekşe yapımını hazırladık. Yazmalarınızda, iğne oyası havlularda kullanabileceğiniz modellerden. Havlularda iğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte kullanabiliriz. İki dağ arasına menekşe çiçeğini koyabiliriz.

İğne Oyası Minyatür Menekşe Yapımı

Yakından menekşemiz yukarıdaki gibi görünecek. Sevdiğiniz iğne oyası yaprak yapımlarıyla birlikte kullanabiliriz. Ara suyu örnek olarak farklı modelleri de seçebiliriz.

İğne Oyası Minyatür Menekşe Yapımı 1

Evet oyanın bitmiş halini de gördük. Sıra geldi minyatür menekşenin nasıl yapıldığını izlemeye.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler