Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Beyaz Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden yine muhteşem güzellikte bir oyanın yapılışıyla devam ediyoruz. Zarif iğne oyaları, ağır iğne oyalarını çeyizleri için arayanlara güzel bir duyuru. Çok beğeneceğiniz beyaz çiçekli iğne oyası yapılışı hazırladık. Tabi bu güzel modeli sadece beyaz çiçeklerle değil her renk çiçekle yapabilirsiniz. Tek renk yazmalara, desenli yazmalara çok yakışacak bir örnek. İğne oyası çiçek yapımı yaprakları zürafadan oluşuyor. Orta tohum kısmını sarı veya farklı renklerle yapabilirsiniz. Yapacağınız çiçeğin yapraklarına göre iğne oyası tohum yapımını da belirleyebilirsiniz.

Beyaz çiçekli iğne oyası yapılışına geçmeden önce burada daha önce yaptığımız iğne oyalarından bahsedelim. Yazmaları çok yaptığımız için bahsedeceğimiz örnekler yine yazma kenarları olsun. Kolay papatya iğne oyası yapılışı çok hoşunuza gidecek farklı bir tohumla tamamlanmış bir çiçek. Farlı bir tohum işi kullandığımız göz kamaştıran güzellikte yeni iğne oyası çok beğeneceğiniz harika bir modelden oluşuyor. Kolay ve gösterişli iğne oyası modelleri sizlere yapacağınız oyalarda fikir verecek modellerle dolu. Daha fazlası için önceki içeriklerimiz inceleyebilirsiniz. Şimdi çiçekli iğine oyası yapılışını öğrenelim.

Beyaz Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Her renge uyarlanarak yapılacak ve yapıldığında muhteşem duracak bir örnek hazırladık. Çeyizlik yazmalara çok yakışacak ağır ve zarif bir örnek. Hatta orta kısmına tohum olarak boncukları kullanabilirsiniz.

Beyaz Çiçekli İğne Oyası Yapılışı 1

Beyaz Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

Beyaz Çiçekli İğne Oyası Yapılışı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Detaylarıyla beyaz çiçekli iğne oyası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler