Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay ve Gösterişli İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinden oluşan güzel bir galeri hazırladık. Burada bulunan modellerin yapılışı yok. Ama bazı modelleri önceki içeriklerimizde videolu olarak hazırlamıştık. İğne oyası örneklerini inceleyerek modellerin yapılışına ulaşabilirsiniz. Ağır iğne oyaları, kolay iğne oyalarından oluşan zarif bir galeri hazırladık. Kolay ve gösterişli iğne oyası modelleri yanı sıra ağır iğne oyalarından oluşan örneklerde mevcut. Her birini yaptığınızda yazmalarınızda çok güzel duracak. Şimdi birkaç iğne oyasından bahsedelim. Daha sonra galeriye geçeriz.

Kolay ve Gösterişli İğne Oyası Modelleri 66

Bu paragrafta daha önce yaptığımız iğne oyalarından bahsedeceğiz. İğne oyası nasıl yapılır, iğne oyası nasıl öğrenilir, iğne oyası nasıl ütülenir gibi konulardan bahsetmiştik. İğne oyası tekniklerini öğrendikten sonra kolay iğne oyalarından başlayıp zora doğru ilerleyerek yeni iğne oyaları tasarlamış, klasikleri yazmalarımıza uyarlamıştık. Mantı çiçeği iğne oyası zor, gösterişli, ağır örneklerden. Çeyizlik ağır iğne oyası örneği yapılışı yine çok beğeneceğiniz modeller arasında. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi netten derleyerek hazırladığımız en güzel iğne oyalarının modellerini inceleyelim.

En Güzel En Yeni İğne Oyası Modelleri

Ağır modeller, zor modeller, kolay modellerden oluşan çok hoş bir galeri hazırladık. Burada bu modellerin yapılışı yok. Sadece yazmalarımıza nasıl modeller yapabiliriz, en güzel iğne oyaları hangileri, hangi renklerle oyamızı yapabiliriz, oyamızı yaptığımızda yazmamızda nasıl durur gösteren güzel görseller hazırladık.

Hazırsanız hemen galeriye geçelim. Kolay ve gösterişli iğne oyası modellerini inceleyelim.

Son olarak güzel bir video ile iğne oyası tekniklerini öğrenelim. Bu tekniklerle yukarıdaki bazı modelleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler