Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu İğne Oyası Yazma

Basit ama gösterişli boncuklu iğne oyası yazma modeli hazırladık. İğne oyası modellerinden harika bir örnek daha. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda kullanacağınız süper bir model. Boncukları oyalarımızda çok kullanıyoruz. Kullandığımızda oyalarımız daha bir güzel oluyorlar. Boncuklu iğne oyası yazma modeli de zarif örneklerden. Şimdi yeni modelin yapılışına geçmeden önce daha önce yaptığımız birkaç boncuklu oyaya değinelim. Ağır modellerde de boncuklar pullar kullanılıyor. Sizde oyalarınızda uygun yerlere pul, boncuk yerleştirebilirsiniz. Kiraz oyası nasıl yapılır değinmiştik. Havlu kenarlarında veya yazma oyalarında yapabilirsiniz. Tahta boncuklu iğne oyası modeli çeşitleri olan yazmalarda güzel duran oya çeşitlerinden. Oya örnekleri boncuklu modellere geçelim ve yazmalarımızın kenarına yapmaya başlayalım.

Boncuklu İğne Oyası Videolu

Boncuklu iğne oyası yazma için güzel bir model hazırladık. Boncuk kısmına ince, küçük pullar eklenerek de yapılabilir. Yıldız pullarla da güzel duracaktır. İğne oyasına yeni başladıysanız bu güzel zarif modeli yapabilirsiniz. Boncuklu ine oyası yazma modeli tek renk yazmalarda da kullanılacak bir örnek. Hatta 5 – 6 model  renk değiştirerek de yapabilirsiniz. Sıralı oya modellerini renkleri ile oynayabilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyası Yazma

Boncuklu İğne Oyası Yazma 2

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Çok güzel duruyor değil mi. Basit ve gösterişli. Üstelik boncuklu. Yeni başlandığında ve her zaman yapılacak bir örnek. Yazmalarda da çok güzel duruyor. Modeldeki gibi boncuğu 3 lü veya tek olarak da yapabilirsiniz. Şimdi oyamızın yazmada duruşuna bir göz atalım.

Boncuklu İğne Oyası Yazma 1

Boncuklu İğne Oyası Yazma 3

Boncuklu iğne oyası yazma modeli için hemen videolu anlatıma geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler