Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayşenin İğne Oyaları

Ayşe Hanıma bu güzel oyaların tarifini bizlerle paylaştığı için çok teşekkür ederiz. Ayşenin iğne oyalarından harika bir modelin yapılışı. İğne oyası yazma modellerine çok yakışacak. İğne oyası mutfak havlu kenarlarına da yapabilirsiniz. Modelin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Kolaylıkla yapabileceğiniz bir model. Ve çok zarif. Modelde iğne oyası yaprak yapılışını ve iğne oyası çiçek yapılışını göreceğiz. bu iki modeli birçok yerde kullanıyoruz. Yani farklı modellerle birleştirerek. İğne oyası modellerinden sizde beğendiğiniz modelleri birbiri ile kullanarak yapabilirsiniz. İğne oyalarını dağlarla, yapraklarla, fıstıklarla birleştirerek çeşit çeşit iğne oyası modelleri yapabilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız iğne oyası örneklerini de çok beğeneceksiniz. Sıralı iğne oyası modellerini sevenler için harika bir örnek. Hadi Ayşenin iğne oyaları yapılışına geçelim.

Binbir Çeşit İğne Oyası Örnekleri

Ayşenin iğne oyaları modelinde 2 li yaprak yapıyoruz. Ve yaprağın tepesine çiçeği yapıyoruz. Bu şekilde sıralı olarak devam ediyor. Çiçekleri yazmanın içinde bulunan renklerden veya havlunun içinde bulunan renklerden yapabilirsiniz. Çiçekleri tek renk veya krem rengi katarak da yapabilirsiniz.

Ayşenin İğne Oyaları

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Çok zarif. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken videoyu izlemek. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İpek ipler, naylon iplerle yapabilirsiniz. Ben naylon ip kullanıyorum. İpek ip kullanacak kadar profesyonelleşmedim daha. Ve hiç denemedim ipek iple yapmak nasıl olur. Şimdi detayları inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler