Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Değişik Boncuklu Oya Modelleri

İğne oyası modellerinden zarif boncuklu bir örnek daha. Düz yazma örneklerine tığ oyası veya iğne oyaları ile yapacağınız harika bir örnek. Çok zarif bir model. Modeli dilerseniz boncuksuz olarak da kullanabilirsiniz. Bence modeli gösteren boncuklar olmuş. Değişik boncuklu oya modellerini modeldeki gibi mürdüm rengine yapabilirsiniz. Her renk yazmaya uygun renk iple ve boncukla tasarlayabilirsiniz. Boncuklu iğne oyası yazma modellerinde son zamanlarda tek renk yazmalar çok tercih ediliyor. Yazmaların kenarlarına en güzel oyalar yapılıyor. Tahta boncuklu iğne oyası modeli de yapabilirsiniz yazmalarınıza. Eminim sizin ellerinizden çıkan oyalar çok güzel olacaktır. Boncuklu iğne oyalarında dağlı çok güzel bir örnek. Keyifle yapacağınız ve sizlere çok sipariş aldıracak modellerden olacak.

Değişik Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Değişik boncuklu oya modellerinden iğne oyaları ile yapılmış bir örnek hazırladık. Tek renk veya beyaz tülbentlerin kenarına yapabilirsiniz. Renkli yazmalarınızda da deneyebilirsiniz. Tek renk yazmalarda yaptığınızda yine ipinizi yazmaya göre ayarlayıp boncukları beyaz seçebilirsiniz. İpinizle zıt renklerde seçebilirsiniz. O şekilde de çok güzel oluyor.

Değişik Boncuklu Oya Modelleri

Oya çok güzel görünüyor değil mi. Bu model sanki tek renk yazmalarda daha gösterişli daha zarif durur gibi. Daha çok yakışır gibi. Eğer iğne oyası bilmiyorsanız bu modelde kullanılan iğne oyası tekniklerinden daha önce bahsetmiştik. Önceki yazılardan ulaşıp öğrenebilir ve daha sonra başlayabilirsiniz. Önce bir kumaş parçasında deneyip daha sonra yazmanıza yapabilirsiniz. İşte değişik boncuklu oya modellerinin yapılış videosu. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler