Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ağaç Adam Nasıl Yapılır?

Okul öncesi etkinlikleri ile devam ediyoruz. Şahane bir etkinlik tarifi daha var. Ağaç adam yapıyoruz. Çocuklarımız çok sevecek. Ağaç adam nasıl yapılır çalışmalarını resimlerle hazırladık. Çocuklarımız tatil günlerinde veya yoğun derslerden sonra eğlenceli vakit geçirmek istediklerinde keyifle ağaç adam yapabilirler. Bebek yapma etkinliklerinden bahsedelim biraz. Daha önce bazı bebek yapma etkinliklerimiz olmuştu. Kağıttan bebek nasıl yapılır yine çocuklarımızın keyif alacağı çalışmalardan. Tahta kaşıktan bebek yapımı yöresel bebek olarak veya istediği tarzda bebek çalışmaları yapacakları bir bebek olacak. Okul öncesi boncuklarla yapılan etkinlikler güzel bir bebek etkinliği daha. Daha fazla etkinlik önerileri için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni etkinliğimize geçelim.

Ağaç Adam Yapılışı

Etkinliğimizi yapmak çok kolay. Kuru ağaç dallarına, oynar gözlere, renkli iplere ihtiyacımız olacak. Gerisi tamamen hayal gücü. Çeşitli şekillerde süslemeler yapabilirsiniz. Ponponlar, tüyler, püsküller ekleyebilirsiniz. Çok keyifli bir çalışma olacak. Çocuklarımızla birlikte kaliteli zaman geçireceğiz. Öğretmenler bu güzel çalışmayı sınıf içi etkinlikleri olarak da yapabilirsiniz. Okullarda sanat etkinlikleri olarak arkadaşları ile birlikte harika bebekler yapacaklar.

  • Ağaç dalları
  • Makas
  • Yapıştırıcı
  • Oyar göz
  • Renkli iplikler
  • Süslemek için çeşitli aksesuarlar

Ağaç Adam Nasıl Yapılır? 1

Ağaç Adam Nasıl Yapılır?

Malzemeler hazırsa bebekleri yapmakta çok kolay olacak. Çatal ağaç dallarına kollar ekleyerek iple sarıyoruz. Üst kısmına kafa görüntüsü vererek gözler ekliyoruz. Elinizde olan ipleri kullanmak için güzel bir fikir olacak. Aşağıda bulunan fotoğraflardan fikir edinebilir kendinize özel bebekler tasarlayabilirsiniz. Sizin sevdiğiniz renklerden yapılmış bebekler yaparak ailenizi yapabilirsiniz mesela.

Ağaç Adam Nasıl Yapılır? 2

Ağaç Adam Nasıl Yapılır? 3

Ağaç Adam Nasıl Yapılır? 5

Ağaç Adam Nasıl Yapılır? 4

Kaynak : https://minimadthings.com/blogs/news/stick-family

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler