Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modellerinden yazmalarda kullanacağımız çok zarif çok şık bir örneğin yapılışını hazırladık. Motifli iğne oyası yapımı. Motifleri yine iğne oyası dağ modellerine üzerine ekleyerek iğne oyası havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı modeli size motifi ekleme konusunda da fikir verebilir. İğne oyası motif örneklerini çeşitli renklerle yapıp bir arada kullanarak takı modellerinde, broş modellerinde de kullanabilirsiniz. Kolye ucu olarak yapabilirsiniz. Hayal gücünü kullanarak çeşitli hobi çalışmalarında kullanabilirsiniz. Motifli iğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek daha var. Tabi daha çok örnek var. Burada sadece bir tanesinden bahsedeceğim. Keloğlan çiçek motifli iğne oyası yapılışı. Renk renk yaprakları ile çok güzel bir çiçek. İğne oyası yazma modellerinde çok güzel bir örnek. Şimdi motifli iğne oyası yapımı detaylarına geçelim.

Motifli İğne Oyası Çiçek Yapımı

İğne oyası modellerinden motifli çok güzel bir yazma örneği daha. Sadece yazmalarda değil daha birçok yerde kullanabilirsiniz. Havlularda, namaz örtülerinde de harika durur. Tek renk yazmalarda da kullanılabilecek bir örnek. Motifli iğne oyası yapımı için çiçeği yazmalarla uyumlu renklerde seçebilirsiniz. Alt zemin için ise yeşil renk kullanılıyor hep. Yanlış hazırlamıyorsam renk kodu 3tü.

Motifli İğne Oyası Yapımı

Motifli İğne Oyası Yapımı 1

Motifli İğne Oyası Yapımı 2

İğne oyası bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Modelde kullanılan yaprak örneği de çok güzel. Yine farklı çiçek modellerinizle kullanabilirsiniz. Sizin ellerinizden çıkan tüm oyalar muhteşem olacaktır. Satış yapmak içinde çok güzel bir oya. Sıra geldi motifli iğne oyası yapımının anlatımını izlemeye. Huzurlu günler geçirmeniz dileğiyle.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler