Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Modeli Yapımı

İğne oyası modellerinden çok hoş bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada iğne oyası yazma modeli yapımı var. Tek renk yazmalarınıza desenli yazmalarınıza severek yapabilirsiniz. İğne oyalarını tamamladığınızda çok güzel duruyor. İğne oyasını yaparken iğne oyası pırpır ve iğne oyası düğüm tekniğini kullanıyoruz. Yine iğne oyası yazmalarda çok kullandığımız yaprak modeli var. İğne oyası yaprak modellerini birçok çiçekle kullanabilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız iğne oyalarından bahsedeceğiz. Yine yazmalara uyarlamıştık. Mesela mekik oyası gibi duran iğne oyası biraz sonra yapacağımız modeli andırıyor. İğne oyası örümcek ağı motif yapılışı dilerseniz havlu kenarlarında da kullanacağınız bir model. Son bahsedeceğimiz model ise en güzel ipli iğne oyası yapılışı olacak. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Yazmalara Çiçekli İğne Oyası Örneği

İki renkli, çok renkli yapacağınız zarif iğne oyalarından bir anlatım hazırladık. Yazmalarınıza çok yakışacak. Modelimizi tamamladığımızda aşağıdaki gibi duracak. Oldukça güzel, dikkat çekici. Ağır iğne oyalarından.

İğne Oyası Yazma Modeli Yapımı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Çeyizlerinizde mutlaka olmalı. Yaprak kısmını iptal edip sadece çiçek kısmını da yazmalarınıza yapabilirsiniz. O şekilde de güzel duracaktır. Yada iki dağ yapıp arasına çiçek olarak yapabilirsiniz. Dağın üzerine çiçek olarak yapabilirsiniz. O şekilde tamamladığınızda havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Son olarak videoya geçelim ve tüm detaylarıyla iğne oyası yazma modeli yapımını öğrenelim.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “İğne Oyası Yazma Modeli Yapımı”
  1. Lenta Rabelo Costa Rabelo dedi ki:

    É simplesmente maravilhosa essa renda agulhada. Ainda quero tentar fazê-la.😍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler