Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Beyaz Yazmaya Boncuklu İğne Oyası

İğne oyası modellerine çok zarif çıtı pıtı iğne oyaları yapılışıyla devam ediyoruz. Beyaz yazmaya boncuklu iğne oyası. Sadece beyaz yazmalara değil tek renk her renk yazmaya ayrıca desenli yazmalara da uyarlayacağımız örneklerden. Boncuklu iğne oyası modellerini yaparken boncukları yerinde kullandığımız zaman çok şık duruyor. Bu model tamda öyle. Tam yerinde kullanılmış abartıdan uzak sade ve şık olmuş. Zarif iğne oyaları listesine ekleyebilir elimizde olan oya bittiğinde hemen bu modele başlayabiliriz. Eğer yeni bir örnek de arıyorsak kolay, gösterişli, sade olsun diyorsak yeni iğne oyası modelleri tam sizlere göre.

Bu paragrafta daha önce bahsettiğimiz boncuklu oyalara değineceğiz. Boncuklu iğne oyası yapılışı çok beğeneceğiniz yine zarif oyalardan biri. Boncuklu iğne oyası videolu model ise iğne oyalarında ara örnek eklemesi yapılarak tamamlanan oyalardan. İğne oyası namaz örtüsü modellerinde kullanabilirsiniz. Yapılışı olmasın ama bana fikir versin. Birçok boncuklu iğne oyaları bir arada olsun onları inceleyeyim diyorsanız kum boncuklu iğne oyası modelleri galerisini inceleyebilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi daha fazla iğne oyası yapılışına önceki içeriklerimize göz atabilirsiniz. Şimdi beyaz yazmaya boncuklu iğne oyası yapılışını öğrenelim.

Beyaz Yazmaya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Her renk yazmalara çok yakışacak harika bir model anlatımı hazırladık. Baştan sona yapılışını adım adım öğrenecek yazmalarımıza yapacağız.

Beyaz Yazmaya Boncuklu İğne Oyası

Çok şık, çıtı pıtı ve zarif duruyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Bakalım beyaz yazmaya boncuklu iğne oyası nasıl yapılıyormuş öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler