Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kum Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinden yazmalara, havlulara, namaz örtülerine yapılmış en güzel örnekleri hazırladık. Kum boncuklu iğne oyası modelleri. Yaptığınız iğne oyası modellerine yazmanıza, havlunuza uygun renklerle boncuk ekleyerek daha şık hale getirebilirsiniz. En güzel iğne oyalarının yapılışını videolu olarak hazırlıyoruz. Sizde severek yapıyorsunuz. Burada tarifi olmayan ama yapacağınız iğne oyası örneklerinde sizlere fikir verecek modelleri hazırladık. Kum boncuklarla, tahta boncuklarla, incilerle hazırlanmış oyalar var. Zarif oyalara boncuk eklendiğinde, basit oyalara boncuk eklendiğinde çok güzel oluyor. Çok abartmadan yeterli miktarda boncuk ekleyebiliriz. Boncuklu iğne oyası yapılışı için sade bir oyayı seçebilir ve üzerine boncuk eklemesi yapabilirsiniz. Küçük pullardan ekleyebilirsiniz. Boncuklu iğne oyası yazma örneklerini tek renk yazmalarda da kullanabilirsiniz. Tahta boncuklu iğne oyası modelleri de çok güzel oluyor. Siyah tek renk yazmalara renk renk tahta boncuklarla oyalar yapabilirsiniz. En güzel çeşitli boncuklarla yapılmış kum boncuklu iğne oyası modellerini incelemeye geçelim.

Kum Boncuklu İğne Oyası Modelleri 50

Boncuklu İğne Oyası Yazma Modelleri

İğne oyası modellerinden çeşit çeşit oyalar hazırladık. Bazı modellerin tarifine önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Burada sadece fikir amaçlı netten derlenen birbirinden güzel örnekler var. Basit bir oya tek bir boncukla ağır bir örneğe dönüşebiliyor. Onu görüyoruz örneklerde. Her zaman düz olarak yaptığımız bir oyaya boncuk eklediğimizde nasıl güzel durduğunu görüyoruz. Pırpırlar, yapraklar yapıp boncuk ekliyoruz ve yepyeni bir hale dönüştürüyoruz.

Güzel bir galeri hazırladık. Galeride kum boncuklu iğne oyası modelleri var. Aralarda incilerle, pullarla, tahta boncuk ve boru boncukla yapılmış örnekleri de görebilirsiniz. Hadi gelin birlikte bu en güzel oyaları inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler