Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Artırma Dağ Yapılışı

İğne oyası örneklerine yepyeni bir modelin daha yapılışını ekliyoruz. İğne oyası artırma dağ yapılışı. Birçok yerde kullanacağınız zarif bir örnek. İğne oyası fular modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası havlu modellerinde, iğne oyası namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Dağların boyunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Güzel bir model. Her sırada renk değiştirerek yapabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitlerinden yeni modelleri, güzel örnekleri buldukça yapılışlarını paylaşıyoruz. Mesela ben iğne oyası yuvarlak dağ yapılışından namaz örtüsü ve havlu yapmıştım. Çok güzel bir model. Saks mavisinden namaz örtüsü, yine mavi tonlarında kanaviçe örnekleri uygulaması yaparak havlu yapmıştım. İğne oyası pırpırlı dağ yapımı da yine güzel ve değişik örneklerden. Dağlı örneklerden beğendiğim bir diğer model ise iğne oyası çiçekli dağ yapılışı. Çok zarif bir örnek ve yapmayı düşündüğüm bir model. Daha fazla iğne oyaları anlatımları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İğne Oyası Artırma Dağ Nasıl Yapılır?

İğne oyası artırma dağ yapılışını sizlere güzel bir video ile anlatmaya çalışacağız. Anlatımlar, videolar bizden istediğiniz yere sevdiğiniz örnekleri uygulamak sizden. Bu güzel örneği bir çarşaf kenarında, iğne oyası pike modelleri yaparken, havlularda, namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Güzel bir örnek. İki dağ yapıp arasına çiçek, boncuk ekleyebilirsiniz.

İğne Oyası Artırma Dağ Yapılışı

Örneğimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Şimdi bu güzel örneğin, iğne oyası artırma tekniği ile yapılan modelin detaylarını görelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler