Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bayram Şekeri İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden çıtır çıtır bir örnek daha. Bayram şekeri iğne oyası yapılışı. Birçok farklı şekilde kullanabileceğiniz yapabileceğiniz bir oya. İğne oyası öğrenmek istiyorum örnekleri nelerdir, hangi modelleri yapayım diyorsanız kolay modellerle başlayabilirsiniz. Daha sonra zor modellere geçebilirsiniz. İğne oyası modelleri anlatımlı birçok örneğimiz var. Beğendiklerinizi yapabilirsiniz. Basit ve gösterişli iğne oyaları yazmalarda çok güzel duruyor. Onlarla başlayabilirsiniz. İğne oyası kursuna gittiğimde adım adım ilerlemiştik. Önce iğne oyası teknikleri ile başladık. Tabi önce iğne oyası zürafa nasıl yapılır onunla başladık. Uzun süre zürafa çalıştık. Zürafalar ne kadar düzgün olursa modellerimiz o kadar güzel oluyor. Alt zemine de zürafaları düzgün yapmak lazım. Zürafadan sonra diğer tekniklere geçtik. Önce yazma yaptık 2 – 3 tane, sonra havluya geçtik. Yazma ile takım yaptık. En son iğne oyası namaz örtüsü yaptık. Kurs bitti. Çok ağır modellere geçemedik. Sonrasında da pandemi çıktı tekrar gidemedik kursa. Ama teknikleri öğrendikten sonra insan kendi ilerliyor videoları izledikçe. Sizde öyle yapabilirsiniz. Yeni bir model olan bayram şekeri iğne oyası yapılışına geçelim. Yazmalarda, küçük mutfak havlularında kullanılabilecek bir örnek.

İğne Oyası Bayram Şekeri

Tek renk yazmalarda kullandığınızda az kalmış parça iplerle bayram şekerini yapabilirsiniz. Bayram şekeri iğne oyası yapılışı belkide bu şekilde ortaya çıkmıştır. Bayram şekeri oyası tığ oyası modelleri, mekik oyası modelleri ile de yapılabilir. Çeşitleri çoğaltılabilir. Bayram şekeri iğne oyaları bittiğinde nasıl duracak ona bakalım.

Bayram Şekeri İğne Oyası Yapılışı

Bayram Şekeri İğne Oyası Yapılışı 1

Şimdi bu güzel modelin ayrıntılı yapılışını izleyelim. Çok güzel bir örnek. Yazmalar şekerlenecek. Tek renk, desenli yazmalara yapabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler