Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yazma

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örnek daha. İğne oyası çiçek modelleri yazmalar için, havlular için uygulayabilirsiniz. Her iki kullanım içinde uygun bir örnek. Çiçek motiflerini biraz daha büyük yaparak iğne oyası namaz örtüleri içinde kullanabilirsiniz. Tarifi baştan sona videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Videoyu takip ederek istediğiniz yerde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İğne oyası çiçekli modeller çok sık kullanılıyor. Çiçekli örneklerin her gün yeni bir tasarımı çıkıyor.  Birçok farklı modelde, desende örneği var. Keloğlan çiçek motifli iğne oyası yapılışı, dağlı çiçekli modeller, yapraktan yapılmış çiçekler… Daha birçok örnek. Sizde önceki tariflerimizden tüm modellere ulaşıp istediğiniz örneği istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İğne oyası örneklerinin her çeşidinden beğenilen modellerden her evde, her çeyizde mutlaka var. Sizde çeyiz hazırlığında iseniz bu zarif örneği deneyebilirsiniz. Havlu ve yazmaya yaparak takım oluşturabilirsiniz. Yaprakları küçülterek mutfak havluları için de yapabilirsiniz. Tam takım olur.

İğne Oyası Çiçek Modelleri ve Yapılışları

İğne oyası çiçek modelleri yazmalar için çok kullanılıyor. Bizde sizlere bundan dolayı çok şık bir örneğin tarifini hazırladık. Bu tarifi bizlerle buluşturan marifetli eller iğne oyasına teşekkür ederiz. Hem yazmalar, hem havlular, hemde namaz örtüleri için kullanabilirsiniz. Hatta motifleri daha büyük yaparak iğne oyası pike takımlarında bile kullanabilirsiniz. Çok zarif bir örnek.

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yazma

Çok güzel görünüyor öyle değil mi. Şimdi de tarifini videolu olarak görelim. Takıldığınız herhangi bir yerde sorabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler