Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Kelebek Yapımı

İğne oyası kelebek yapımı ile devam ediyoruz. Çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Yazmalarda harika duracak bir örnek. Düz yazmaya yada desenli yazmaya fark etmez hepsine yapabilirsiniz. İğne oyası dağlarla birlikte kullanarak iğne oyası havlu kenarı modelleri anlatımlı olarak da yapabilirsiniz. Havlu kenarında da çok güzel durur. İğne oyası kelebek yapımı videoda detayları ile anlatılmakta. Yazmaları için yeni modeller arayanlar bu örneği kaçırmasınlar. Farklı şekillerde yapılmış kelebek oyalarımız da var. İğne oyası kelebek modeli yapılışı anlatımlı kelebek motif olarak yaptığımız broşta da kullanabileceğimiz şahane bir örnek. Kelebek iğne oyası modelleri bahara yakışır oyalardan. Çiçekler açtığında, havalar ısındığında renk renk kelebekler dolanır etrafta. Şehirde kelebekleri görmek pek mümkün değil ama kırlara, memlekete, ağaçlıklı alanlara gittiğimizde görme olasılığımız daha yüksek. Plastik çatalla iğne oyası kelebek yapımı paylaşmıştık. Kelebekli çok güzel modellerden biri. Burada bahsedemediğimiz kelebekli daha çok oya var. Şimdi yeni model iğne oyası kelebek yapımına geçelim.

İğne Oyası Kelebek Modeli Nasıl Yapılır?

Çok şık çok zarif bir oya. Yine bir yepyeni iğne oyası örnekleri modeli. Yazmalarınızda çok şık duracak bir örnek. Yazmalarınıza uygun renkler seçerek düz veya desenli fark etmez severek yapacağınız oyalardan. Doğada bulunan kelebekler desen desen renk renk. Her biri farklı birbirinin aynısı olmayacak şekilde yaratılmış. Ne yazık ki ömürleri çok kısa. İğne oyası kelebek yapımı kalıcı bir oya. Hiç solmayacak, ölmeyecek, bozulmayacak bir oya.

İğne Oyası Kelebek Yapımı

Çok zarif duruyor değil mi oya. Sizde yazmalarınızda kullanmak isterseniz hemen altta tarifini bulabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler