Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çiçek Yapımı Anlatımlı

İğne oyası modellerinden çiçekli zarif, kolay bir oyanın yapılışını hazırladık. İğne oyası çiçek yapımı anlatımlı. Tek renk yazmalara veya desenli yazmalara uyarlayacağınız çok hoş bir örnek. Adım adım çıtı pıtı iğne oyalarının nasıl yapıldığını öğrenecek daha sonra yazmalarınıza uygulamaya başlayacağız. Zarif bir oya olduğu için bebek mendili iğne oyaları olarak da yapabilirsiniz. Şifon kumaşlardan tokalar yapıp kenarlarına bu güzel iğne oyalarından yapabilirsiniz. İğne oyası toka modelleri olarak da çok hoş duracak örneklerden. Toka için zarif kumaşlar seçip kenarlarına iğne oyası örnekleri yapabilirsiniz. Eğer iğne oyası bilmiyor ve yeni başladıysanız tığ oyalarından da tokalar yapabilirsiniz. Fikirleri bu şekilde çoğaltabiliriz. Bugün iğne oyası çiçek yapımı anlatımlı modeli öğrenecek daha sonra çeşit çeşit yerlerde kullanacağız.

Bu bölümde daha önce yaptığımız basit, çıtı pıtı duran oyalardan bahsedeceğiz. Mesela her renkle yapacağımız en basit iğne oyası yapımı hazırlamıştık. Yazmalara çok yakışacak. Kolay tahta boncuklu iğne oyası yapılışını da yazmalarınıza keyifle yapabilirsiniz. Siyah yazmaya çıtı pıtı iğne oyası yapılışı hazırlamıştık. Yine her renk yazmanıza kenar oyası olarak yapabilirsiniz.

İğne Oyası Çiçek Nasıl Yapılır?

Tek renk iğne oyası yazma örnekleri olarak yapabiliriz. Desenli yazmalara da uygulayabiliriz. Yine her yazmaya yakışacak bir oya. İğne oyası pırpır yapımı teknikleriyle yapılmış çiçekli oyalardan.

İğne Oyası Çiçek Yapımı Anlatımlı

İğne Oyası Çiçek Yapımı Anlatımlı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçip iğne oyası çiçek yapımı anlatımlı modeli öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler