Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Siyah Yazmaya Çıtı Pıtı İğne Oyası Yapılışı

Her renk yazmalarımız için uyarlayacağımız harika bir oyanın yapılışını hazırladık. Evet başlığımız siyah yazmaya çıtı pıtı iğne oyası yapılışı fakat her renge, desenli yazmalara uyarlanabilir. Laleleri andıran zarif iğne oyası modellerinden. En güzel iğne oyası modellerini yazmalarımıza uygulamaya devam ediyoruz. En güzel iğne oyalarının videolarını hazırlayıp birlikte izleyerek oyalarımızı yapıyoruz. Mesela pipet oyası nasıl yapılır daha önce videolu anlatımla paylaşmıştık. Sanki tohum gibi limon çekirdeği mandalina çekirdeği gibi duruyor. Modeli renk renk yapıp yazmalarınıza tutturabilirsiniz. İğne oyası sepet örneği yine yazmalarda çeşitli renklerle çok uygulanan modellerden. Son değineceğimiz model ise tıpkı bir lamba, mum alevi gibi duruyor. Eskinin gaz lambasını andırıyor. En güzel ipli iğne oyası yapılışını yazmalarınıza yapmak isteyebilirsiniz.

Siyah Yazmaya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yazmalarınızda çıtı pıtı iğne oyalarını kullanmayı seviyorsanız bu modeli kaçırmayın. Tam sizlere göre. Önce yazmaların kenarına küçük kayalar yapıyoruz. Daha sonra kayaların üzerinde laleler açtırıyoruz. Çiçeklerimizi yerleştiriyoruz.

Siyah Yazmaya Çıtı Pıtı İğne Oyası Yapılışı

Siyah yazmaya çıtı pıtı iğne oyası yapılışı tamamlandığında çok güzel duruyor değil mi. O halde hemen video başına geçip modelin yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler