Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Merak Edilen İğne Oyası Modelleri

Merak edilen iğne oyası modelleri ile devam ediyoruz. Son zamanlarda farklı versiyonları çıktı. Aynı örnek ama farklı şekillerde kullanabiliyor. İğne oyası dağ çeşitleri ile kullanılıyor. 3 çiçek olarak yapılıp kullanılıyor. İğne oyası modellerinin en son çıkan, çok sorulan, çok istek alan modelleri araştırıp, bulup anlatımlarını videolu olarak hazırlamaya çalışıyoruz. Sizlerden çok güzel yorumlar alıyoruz. Buda doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Her birinize ayrı ayrı çok çok teşekkür ediyoruz.

Tekrar iğne oyalarına dönecek olursak iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı çok güzel bir örnek. Yazmalarınız için yapabilirsiniz. Limon iğne oyası modelleri de yazmalarda, mutfak havlularında çok güzel duruyor. Daha fazla iğne oyaları anlatımları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Yeni İğne Oyaları

Merak edilen iğne oyası modelleri videolu tarifi ile birazdan sizlerle. Kolay iğne oyalarını iğne oyası tekniklerinin, modellerinin birçok versiyonu ile kullanabilirsiniz. Bu oya da birçok çeşitle kullanıldı. Motifin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra sizde istediğiniz birçok oya ile birlikte kullanabilirsiniz. Ben bu haliyle çok sevdim. 3 çiçek olarak yapılmış modeli de çok güzel.

Merak Edilen İğne Oyası Modelleri

Merak Edilen İğne Oyası Modelleri 3

Şimdi bu güzel oyanın nasıl yapıldığını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler