Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Lale Yapılışı

İğne oyası laleli modellerden yazma kenarlarına uygulayacağımız çok hoş bir model hazırladık. Sadece iğne oyası yazma modelleri olarak değil farklı yerlerde de kullanacağınız ağır iğne oyası modellerinden. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda kullanabilirsiniz. İğne oyası havlu modellerinde kullanabilirsiniz. İki dağ arasına laleyi yapabilirsiniz. Yan yana iki lale yaparak ikiz lale iğne oyası tasarlayabilirsiniz. İğne oyası lale yaprakları yapıp üzerine lale yaptığımız bir örnek. İğne oyası lale çiçeği yapılışında birçok farklı versiyon var. İp keserek yaptığımız modeller var. Zürafalarla yaptığımız iğne oyası laleler var. İğne oyası modelleri yazma kenarına uyarlayabileceğimiz laleli iğne oyası modellerini keyifle yapabilirsiniz. Videolu iğne oyası lale örneği yapılışı için videoya geçelim.

İğne Oyası Lale Modeli Nasıl Yapılır?

İğne oyası örneklerinden yine birçok farklı şekilde kullanılacak bir örnek daha. Broşlar, küpeler, kitap ayraçları, bileklikler, fularlar, kolyeler yapabiliriz. Oyayı yapmadan önce ilk olarak yazmamızı seçiyoruz. Daha sonra yazmamıza uygun renklerde ipler alıyoruz. Yazma kenarını zürafa yaparak kıvırıyoruz. Sıra geliyor oyayı yapmaya. Bundan sonra videoyu izleyerek iğne oyası lale yapılışını öğreniyor yazmamıza uyguluyoruz.

İğne Oyası Lale Yapılışı

İğne Oyası Lale Yapılışı 1

İğne oyası lale yapılışını tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Eğer hazırsanız ve modeli yapmak istiyorsanız buyurun videoya. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler