Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Gelincik Çiçeği

Siyah yazmalara çok yakışacak bir oya. İğne oyası gelincik çiçeği. Detaylı anlatımı videolu. Videodan takip edip öğrenecek sonrasında çiçek renklerini değiştirerek birçok yazmamızda modeli kullanacağız. İğne oyası fular modellerini süslemek için iğne oyası tespih modellerini süslemek için kullanabiliriz. İğne oyası kolye ucu veya küpe yapımında kullanabiliriz. Bence çok amaçlı bir örnek. Gelincik çiçeğinin renklerini, çiçeklerini hobilerimizde kullanmayı çok seviyoruz. İğne oyalarında, tığ oyalarında, örgülerde severek motifler yapıyoruz. Mesela örgü modelleri ve yapılışlarında gelincik desenlerini bebek battaniyesinde kullanıyoruz. Gelincik ile ilgili son paylaştığımız modeller arasında gelincik motifli battaniye yapılışı var. Adım adım tüm aşamaları incelemiştik. İğne oyası çiçek yapımı ise kolay modellerden. İlk defa iğne oyaları yapacaklar için gelincik görünümlü kolay bir çiçek. İğne oyası modellerinde sizde beğendiğiniz herhangi bir çiçeği kırmızı ve siyah renkler kullanarak gelinciklere çevirebilirsiniz. Farklı renklerle kır çiçeklerine, papatyalara çevirebilirsiniz. Eğer hazırsanız iğne oyası örneklerinden güzel bir motif anlatımına geçelim.

İğne Oyası Gelincik Nasıl Yapılır?

Tek renk siyah yazmaların kenarına en çok yakışan oya modellerinden biri. İğne oyası gelincik çiçeği. Yazmalarda köşe kısmında kullanabilirsiniz. Çiçek o kadar güzel ki çeşitli süslemelerde de kullanılabilir.

İğne Oyası Gelincik Çiçeği

Gelincik çiçeğimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Muhteşem değil mi. Yapılmaya değer. Eğer sizde gelincik oyasını beğendiyseniz ve yapmak istiyorsanız hemen altta bulunan videoya davet edelim sizi. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler