Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pullu İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışacak bir model daha. Pullu iğne oyası yazma örneği yapılışı. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanacağımız çok hoş bir örnek. Zarif iğne oyalarından. En güzel pullu iğne oyaları sizin yaptığınız iğne oyaları diyebiliriz. Metal pullar, renkli pullar, tahta boncuklarla aynı oyayı yapabilirsiniz. İğne oyası örneklerinden yine pullarla çok güzel modeller yapmıştık. Mesela pullu iğne oyası nasıl yapılır paylaşmıştık. Onu da yazmalarınıza keyifle yapabilirsiniz. Yıldız pullu iğne oyası örneği küçük dağlarla yaptığımız örneklerden. Yine yıldı pul yerine tahta boncuk veya düz pul kullanabilirsiniz. Pullu iğne oyası yapılışı için tarife geçiyoruz. Detaylarıyla pullu iğne oyası yazma örneği yapılışını öğrenelim.

Pullu İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Metal pullar, plastik pullar, tahta boncuklar, hürrem boncuklarla yapacağımız zarif örneklerden. Adım adım yapılışını videodan öğrenecek tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda uyarlayabilirsiniz.

Pullu İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Pullu İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı 1

Pullu oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok şık bir oya. Kahve tonlarında bir yazmaya uyarlanmış halini yukarıda inceledik. Sırada nasıl yapıldığını öğrenme vakti. Pullu iğne oyası yazma örneği yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler