Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mini Yapraklı İğne Oyası Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışacak harika bir örnek daha. Mini yapraklı iğne oyası örneği yapılışı. Tek renk yazmalara da desenli yazmalara da çok yakışacak. Videoda mavi renk yazmaya uyarlanmış halini göreceğiz. Bu uygulama bizlere hem renk seçiminde hem de modelin duruşunda fikir verecek. Çeşit çeşit iğne oyası yaprak modellerini yazmalarımızda, havlularımızda çok kullanıyoruz. İğne oyası çiçek modelleriyle birlikte veya tek başına yaprakları yapıyoruz. Bugün 3lü yapraklı modelin yapılışını öğreneceğiz. Öncesinde yine yapraklarla yaptığımız modellerden bahsedelim. Eğer yazma kenarlarında veya farklı yerlerde yaprakları kullanmak istiyorsanız ağır iğne oyaları yapraklardan olsun diyorsanız çınar yapraklarını andıran iğne oyası yaprak yapımını inceleyebilirsiniz. Çok hoş çok şık duracak. Bir diğer yapraklı modelimiz ise iğne oyası 5 yapraklı çiçek yapımı olacak. Hem yaprak yapmış oluyoruz hem de yapraklarla çiçek oluşturmuş oluyoruz. Yapraklı iğne oyası yapılışı da çok hoşunuza gidecek zarif iğne oyalarından. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi mini yapraklı iğne oyası örneği yapılışını öğrenelim.

Mini Yapraklı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası örneklerinden muhteşem bir model daha. Yazmalarımıza çok yakışacak. Adım adım yapılışını öğrenecek daha sonra yazma kenarlarına severek yapacağız. Mini yapraklı iğne oyası örneği yapılışı tamamlandığında aşağıdaki gibi duracak.

Mini Yapraklı İğne Oyası Örneği Yapılışı

Mini Yapraklı İğne Oyası Örneği Yapılışı 1

Çok şık çok zarif. Eminim sizde çok beğendiniz. O halde hemen anlatıma geçelim ve yapraklı modelin nasıl yapıldığını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler