Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Çıkan İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinden şahane bir örnek. Yeni iğne oyası örnekleri tülbent kenarına kullanabilirsiniz. Yeni çıkan iğne oyası modellerini tek renk yazma kenarlarına da yapabilirsiniz. Harika duracaktır. Yeni iğne oyaları basit bir model değil. Zor bir model. İlk defa iğne oyası yapanlar zorlanabilirler. İğne oyaları ile birçok model çalışıyoruz. Havlu kenarları, yazma kenarları, salon takımları, pikeler, kitap ayraçları gibi. İğne ile kitap ayracı nasıl yapılır önceki yazılarımızdan bulabilir ve sanatınızı kitapla buluşturabilirsiniz. Çiçekli iğne oyası modelleri yapılışı ile takılar yapabilirsiniz. Fularlar, broşlar yapabilirsiniz. Oyalarınızı suni ipeklerle çalışabilirsiniz. Normal oya ipleri ile de çalışabilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız yeni çıkan iğne oyası modellerinde kırmızılı kısma isterseniz boncuk sarıp da ekleyebilirsiniz. Eminim o şekilde de çok güzel duracaktır. Kirazı andıran, çileği andıran şahane iğne oyası örneklerinden. Tek renk veya renkli yazmalarda kullanabilirsiniz. Çok güzel küpeler olur bu modelle. Yada yüzük. İğne oyası takı modellerinden kolye olarak da tasarlayabilirsiniz. Yeni iğne oyaları istiyorum diyorsanız hemen modelimizin yapılışına geçelim.

İğne Oyası Yazma Kenarı

İğne oyası modellerinden ağır bir örnek daha. Harika. Bu güzel modeller beni biraz eski zamanlara götürdü. Nallıhan iğne oyaları vardı bu şekilde. İpek iple yapılmış çok zarif ve ağır modeller. Şimdi bu modellerin yapılışını görünce çok mutlu oldum ve sizlerle hemen paylaşmak istedim. Yeni çıkan iğne oyası modelleri tarifi videolu.

Yeni Çıkan İğne Oyası Modelleri

Model çok güzel duruyor değil mi. Hemen altta yapılışını bulabilirsiniz ve yazmalarınıza bu güzel oyayı yapabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler