Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pipetle İğne Oyası

Pipetle iğne oyası yapılışı hazırladık. İğne oyası yazma kenarında veya bebek yüz örtüsü iğne oyası modellerinde de kullanacağımız zarif örneklerden. Yapılışı kolay duruşu oldukça şık modellerden. Pipetle iğne oyası bayram şekeri gibi duruyor. Renk renk. İğne oyası düğüm modelleri, düğüm tekniği ile yapılmış. Pipetle yapılan iğne oyası motifinde her bir motifin aynı boyda, düğümlerin aynı sayıda olması için yapılıyor. Pipet bu yüzden kullanılıyor. Pipet yerine kalem, makas gibi eşyalar da kullanabilirsiniz. Amaç motiflerin eşit büyüklükte olması. Pipet oyası nasıl yapılır birazdan videolu olarak izleyeceğiz. İğne oyalarını yaparken çeşitli aparatlar kullanıyoruz. Kibrit çöpleri, kulak çöpleri gibi. Kibrit çöpü ile iğne oyası çok tercih edilen örnekler arasında yer alıyor. Az sonra paylaşacağımız iğne oyası örnekleri de özellikle yaprak kısmı birçok modelde çok kullanılıyor. İğne oyası sinek kanadı. Yaprak olarak çok kullanılıyor. Kolay iğne oyası modelleri yeni başlayanlar içinde uygun. Hadi birlikte inceleyelim.

Pipet İğne Oyası Yapılışı

Pipet kullanarak iğne oyası sinek kanadı kullanılarak yapılmış harika bir örnek. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda keyifle yapacağımız kolay örneklerden. Düğümlü motifli kısımları yazma içinde bulunan renklerden seçebiliriz.

Pipetle İğne Oyası 1

Pipetle İğne Oyası

Pipetle İğne Oyası 2

Hazırladığımız motifleri birçok şekilde kullanabiliriz. Dağlarla birlikte de kullanabiliriz. Çok güzel duracaktır. Motifleri pipetle hazırlayıp çeşit çeşit oyalarda kullanabiliriz. İğne oyası küpe modellerinde bile. Eğer hazırsanız pipetle iğne oyası nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler