Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Büyük Çiçek Yapımı

İğne oyası modellerinden 3 boyutlu çok zarif bir örnek daha. İğne oyası yazma modelleri ve iğne oyası havlu modelleri, iğne oyası namaz örtülerinde kullanacağınız bir örnek. İğne oyası tespih modellerinde de kullanılabilir. İğne oyası küpe yapımında da kullanabilirsiniz. Sadece yazmalarda değil birçok yerde kullanacağını bir örnek. Tarifi videolu. Videoyu izlerken takıldığınız bir konu olursa sorabilirsiniz. 2 – 3 çiçeği birlikte tespih süslemede kullanabilirsiniz. 3 boyutlu iğne oyaları yazmalarda ve havlularda çok güzel duruyor. Havlu iğne oyası modellerinde de çok şık duruyor. İğne oyası yazma kenarında da kullanabilirsiniz. Çiçeğin boyutlarını zürafaları, fıstıkları daha çok veya daha az yaparak boyutlarını ayarlayabilirsiniz. 3 boyutlu iğne oyaları yapmıyoruz sadece. Mekik oyalarında da 3 boyutlu oyaları kullanıyoruz. Videolu 3 boyutlu mekik oyası çiçek yapılışı çok güzel bir örnek mesela. Bu örneği de yazmalarınız için kullanabilirsiniz.

En Şahane İğne Oyaları

İğne oyası büyük çiçek yapımı birçok şekilde kullanılabilecek bir model. Takı, yazma, tespih, havlu, namaz örtüsü gibi modellerde kullanılabilecek bir model. Nasıl yapıldığı, yazmaya veya havluya nasıl eklendiği ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Sizde videodan takip ederek kolayca yapabilirsiniz. İğne oyasına yeni başlayanlar, ilk defa yapacaklar için biraz zor bir model olabilir.

İğne Oyası Büyük Çiçek Yapımı

İğne Oyası Büyük Çiçek Yapımı 1

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Sizde bu zarif oyaları dilediğiniz kenar oyalarına yapabilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden çok güzel çıkacaktır. Hediye de edebilirsiniz sevdiklerinize. Şimdi bu zarif iğne oyası büyük çiçek yapımı örneğinin detaylarını görelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler