Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yapılışı Anlatımlı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek daha. İğne oyası yapılışı anlatımlı model yazmalarda çok güzel duracak. İğne oyası yazma modellerinde, tek renk yazma modellerinde, iğne oyası mutfak havlu modellerinde kullanabilirsiniz. En güzel iğne oyası yazma modellerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Birazdan yapılışını videolu anlatımlı olarak paylaşacağımız örneği çok seveceksiniz. Çıtı pıtı iğne oyası modelleri 2020 örneklerinden. İğne oyası tülbent oyaları için çeşit çeşit modeller var. Ağır, kolay, boncuklu, pullu gibi. Kulak çöpüyle yapılan oyalar var, çatalla yapılan oyalar var, çengelle iğne ile yapılan oyalar var. Tel üzerine yapılan oyalar var. Laleli iğne oyası severek yapacağınız modellerden olacak. Yazma ve havlularda kullanacağınız modellerden. İğne oyası yapılışı anlatımlı modelin detaylı anlatımına geçelim ve yazmalarımıza oyayı uygulamaya başlayalım.

İğne Oyası Yapılışı Örnekleri

İğne oyası küçük dağ üzerine yaprakla yapılan çiçekli bir örnek. Detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Çiçekleri ve yaprağı farklı iğne oyası örnekleri ile birlikte de kullanabilirsiniz. Çiçeği tek olarak, 3 lü olarak veya modeldeki gibi 2li olarak da kullanabilirsiniz. Çiçek iğne oyası takı modellerine de çok yakışacaktır. Küpede çok güzel durur. Kiraz gibi yapabilirsiniz mesela.

İğne Oyası Yapılışı Anlatımlı 2

Tek olarak yaptığınızda daha basit bir yaprakla deneyebilirsiniz. Dağı yapmadan direk yaprakla birlikte kullanabilirsiniz. İkili olarak iğne oyası yapılışı anlatımlı model çok güzel durmuş.

İğne Oyası Yapılışı Anlatımlı 1

İğne Oyası Yapılışı Anlatımlı

Çok zarif bir örnek. Tüm detayları ile baştan sona yapılışını videolu olarak izleyelim. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler