Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Çiçekli Model Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Tek renk yazmalarınıza veya desenli yazmalarınıza yakışacak zarif örneklerden. Siyah yazmaya iğne oyası modelleri olarak yapılmış halini göreceğiz. Daha sonra beyaz yazmaya iğne oyası veya diğer renklerde yazmalarımıza yapacağımız iğne oyaları olarak hazırlayacağız. Sade renk yazma iğne oyası olarak hazırlayacağımız gibi desenli yazmalara da oyamızı yapabiliriz.

Yazma kenarlarına çok hoş iğne oyaları yapıyoruz. Bugün onlardan birinden bahsedeceğiz. İstersek yazmalarımıza istersek mutfak havlusu modellerine uygulayacağız. Kendimiz kullanmak için oğullarımızın kızlarımızın çeyizlerine, en güzel iğne oyası modellerini yapıyoruz. İğne oyası yazma modellerinde kullanacağımız birkaç modellerden bahsedelim.  Burada sadece birkaç modelden bahsedeceğiz. Daha fazlasına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. İğne oyası büyük çiçek yapımı yazma örneği çok beğeneceğimiz bir model. Klasiklerden. Modası hiç geçmeyecek. Gerçi tüm el emeği göz nuru ürünlerin modası hiç geçmez. Yazma iğne oyası örneği yapımı ise 3lü çiçekli modellerden. İğne oyası lale modellerini andırıyor. İğne oyası yazma çiçekli model yapılışı muhteşem bir model. Yapılışını hemen öğrenmeye geçelim.

İğne Oyası Çiçekli Model Nasıl Yapılır?

Renk uyumuyla, modeliyle çok güzel bir oyanın yapılışını hazırladık. Yazmalarınıza severek uygulayacağınız örneklerden. İğne oyası örneklerini keyifle yapmaya devam ediyoruz. Yeni modelleri öğrenmeye devam ediyoruz. Sizde bu güzel modeli yazmalarınıza uygun renklerle keyifle yapabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Çiçekli Model Yapılışı 2

İğne Oyası Yazma Çiçekli Model Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen videoya geçelim. Son olarak videoyu izleyelim ve iğne oyası yazma çiçekli model yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler