Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Büyük Çiçek Yapımı Yazma Örneği

İğne oyası modellerinden yine muhteşem bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Yine modası hiç geçmeyecek örneklerden biri. Tek renk ve çok renkli olarak çalışılacak modellerden. İğne oyası büyük çiçek yapımı yazma örneği renklerini yazma içinde bulunan renklerden belirleyebilirsiniz. Eğer sade renk yazma modelleri iğne oyası tercih ettiyseniz zıt renkler veya uyumlu renkleri tercih edebilirsiniz. Nette renk uyumları ile ilgili görseller arayabilirsiniz. Sizlere fikir verecek birçok öneri çıkacaktır. Mesela pırpırlı iğne oyası yazma örneği lila rengi yazmaya yapılmış. Ve yine renk olarak benzer tonlarda renkler seçilmiş. Aynı zamanda sarı renklerde tercih edilebilirdi. Yine renk seçimlerde doğadan da ilham alabilirsiniz. Menekşeler, gelincikler, renk renk çiçekler, kuşlar renk seçiminde size fikir verecek. İğne oyası çiçek örneği yapılışı ise sarı tonlarında renk yazmaya uyarlanmış. Çiçeklerde ise pembe kullanılmış. Daha fazla iğne oyası örnekleri model yapılışı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi iğne oyası büyük çiçek yapımı yazma örneğinin detaylarını öğrenme zamanı.

Büyük Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Siyah yazmaya iğne oyası modelleri olarak yapılmış fakat her renk yazmaya uygulandığında muhteşem duracak bir model. Aynı zamanda sadece tek renk yazmalara değil desenli yazmalara da yapabilirsiniz. Desenli yazmalarda renk seçimi oldukça kolay oluyor. Hemen yazma içinde bulunan renklerden alıyor modellerimizi uygulamaya başlıyoruz.

İğne Oyası Büyük Çiçek Yapımı Yazma Örneği 1

İğne Oyası Büyük Çiçek Yapımı Yazma Örneği

Oyamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Muhteşem. Hemen malzeme hazırlıklarınızı tamamlayın oyayı yapmaya başlıyoruz. İğne oyası büyük çiçek yapımı yazma örneği yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler