Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçek Motifli İğne Oyaları

İğne oyası modellerinden sadece yazmalarda değil havlu kenarlarında, namaz örtülerinde ve daha birçok yerde kullanacağınız çok güzel bir örnek. Tarifi videolu anlatımlı. Ben bayıldım. İğne oyası dağ çeşitlerinden yapıp arasına bu güzel çiçeği kondurarak hem yazmalarda, hemde namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası pike modellerinde kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. İğne oyası kolye modellerinde de kullanılabilir. Çiçek motifli iğne oyaları yazmalarda dakullanılabilir. Çiçeği kısacası birçok yerde kullanabilirsiniz. Yeni model iğne oyaları çok güzel ve birçok yerde kullanılacak şekilde. İğne oyası motif örneklerinin boyutlarını ayarlayarak küçük iğne oyası mutfak havlularında da kullanabilirsiniz. Yeni modelleri iğne oyası çiçek modelleri yazma örneklerinde de biraz küçük olarak yapabilirsiniz. Gelelim yeni modelin yapılışına.

Motifli İğne Oyası Yazma Modelleri

Ortası boncuklu, kat kat yaprakları olan çok güzel bir motif. Bu motifi aklımıza gelebilecek birçok çalışmada kullanabiliriz. En şahane iğne oyalarını önce kendimiz için yapabiliriz daha sonra sevdiklerimize hediye olarak veya satış olarak hazırlayabiliriz. Bence bu motif çok güzel. Hemen nasıl bir motif olduğunu görelim.

Motifli İğne Oyası Yazma Modelleri 2

Çok güzel değil mi. Tarifini merak ederseniz hemen altta yer alıyor. İlk defa iğne oyası yapacaklar için zor bir model. Önce daha kolay örnekleri çalışmaları daha iyi olacaktır. Kolaylardan başlayıp zora doğru gitmek en doğrusu. Direk zor modelden başlamak yapamadığınızda yada güzel olmadığında moralinizi bozabilir. Hevesinizi kaçırabilir. Şimdi hemen örneğin tarifine geçiyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler