Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Menekşe Yapımı

İğne oyası örneklerinden menekşe motifi yapılışı hazırladık. İğne oyası menekşe yapımı motifi. İğne oyası havlu, iğne oyası namaz örtüsü modellerinde iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte yapabilirsiniz. İki dağ arasına menekşe motifini yapabilirsiniz. Ağır bir örnek. İğne oyası menekşe yapımından yeni modele geçmeden önce daha önce yaptığımız menekşeli modellere değinelim. İğne oyası yarım menekşe yapılışı yazmalarda kullanabileceğiniz bir örnek. Tığ oyası ile de menekşe yapmıştık. Fıstıklı tığ oyası menekşe yapımı da çok güzel bir örnek. Yazmalarınızda kullanabilirsiniz. İğne oyası menekşe yapımı anlatımlı örnekte motifli bir model. Havlu, yazma ve namaz örtüsünde kullanabilirsiniz. Menekşe renkleri ile çok güzel bir çiçek. Mor, sarı  renklerin birbiri ile uyumu şahane. Bu uyumları örgülerinizde, oyalarınızda da kullanabilirsiniz. İğne oyası menekşe yapımı da aynı renklerde yapılmış çiçek motifi. İğne oyası çiçekli modelin yapılışına geçelim ve istediğimiz yerde kullanalım.

İğne Oyası Menekşe Yapımı

İğne Oyası Çiçek Yapımı Anlatımlı

İğne oyası çiçek ortası yapımı ile birlikte yapılan harika bir örnek. İğne oyası menekşe yapımı dağ modelleri ile kullanılan bir model. Harika oluyor. Namaz örtülerinde çok kullanılıyor. İğne oyası menekşe yapımını daha küçük yaparak takı modellerinde kullanabilirsiniz. Kolye ucu yapabilirsiniz. İğne oyası fular modelleri, iğne oyası tespih modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası pike modellerinde kullanabilirsiniz. Çok güzel el yapımı broş modellerinde kullanabiliriz. Yanına çeşitli renklerde çiçek yaparak.

İğne Oyası Menekşe Yapımı 1

İğne Oyası Menekşe Yapımı 3

İğne oyası menekşe yapımı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Harika duruyor. İsterseniz yanlarda duran yaprakları yapmayabilirsiniz. Veya farklı yaprak modelleri kullanabilirsiniz. Hadi şimdi iğne oyası menekşe yapımının videosunu izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler