Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Maydanoz Dağ Yapımı

İğne oyası dağ çeşitlerinden harika bir örnek. Son zamanların modası iğne oyası dağ yapımı modellerinden. Çok zarif duruyor. İğne oyası yazma ve iğne oyası havlu modellerinde kullanabilirsiniz. Yazmalar için yaptığınızda dağın boyutlarını biraz küçültebilirsiniz. İğne oyası namaz örtüsü ve havlu için bu boy ideal olacaktır. İğne oyalarından dağlı çok güzel modeller var. Mesela iğne oyası yuvarlak dağ yapılışını bende namaz örtüsü ve havlu kenarında kullanmıştım. Çok şık duruyor. İğne oyası çiçekli dağ yapılışı da şahane bir örnek. İğne oyası artırma dağ yapılışı ise yine çok zarif duran ve havlu ve namaz örtülerinde kullanılan bir örnek. İğne oyası dağ yapımı modellerinden daha çok örneğimiz var. Yanına çiçek yaptığımız modeller, arasına örnek koyduğumuz modeller gibi birçok örnek. Fıstıkları denk düşürdüğünüzde çok zarif duracak bir örnek.

İğne Oyası Maydanoz Dağ Yapılışı

İğne oyası dağ yapımı modellerinden fıstık veya pırpır olarak da adlandırdığımız teknikten güzel bir dağ yapıyoruz. Tek başına olarak yapılacak çok zarif bir örnek. Dilerseniz ara ara dağı koyu arasına örnek de koyabilirsiniz. Biraz daha küçük yaparak yazmalar için de kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Dağ Yapımı Modelleri 1

İğne Oyası Dağ Yapımı Modelleri 2

Örnek çok güzel bir örnek. Ve çok zarif. Her renk ile harika duran bir model. Yazma, havlu ve namaz örtüsünde kullanabilirsiniz. İşte sizlere bahsettiğimiz iğne oyası dağ yapımı modellerinden zarif örneğin yapılışı. İyi seyirler.

 

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler