Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Namaz Örtüsü Modelleri

İğne oyası modellerinden ister boncuklu isterseniz de boncuksuz olarak çalışabileceğiniz bir model yapılışı hazırladık. İğne oyası namaz örtüsü modellerini videoları takip ederek çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Namaz başörtüsü iğne oyası modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi. İğne oyası havlu ve iğne oyası yazmayı söylemiyorum bile. Her çeyizde mutlaka iğne oyası olur. İğne oyasından çeyizlik modeller için takımlar yapabilirsiniz. Mesela sizlere fikir verecek iğne oyası tespih, fular, namaz örtüsü takım yapılışı yazımızı inceleyebilir çeyizleriniz için böyle güzel takımlar yapabilirsiniz. Namaz örtüsü iğne oyası için genelde ağır örnekler seçiliyor. Zaden 1 – 2 model yapılıyor. Onun içinde en özel, en ağır örnekler seçiliyor. Namaz başörtüsü iğne oyası örnekleri için paylaştığımız anlatımlı modelleri inceleyebilir ve beğendiklerinizi yapabilirsiniz.

İğne Namaz Başörtüsü

Namaz örtülerine, iğne oyası havlu kenarı modellerine uygulayabileceğiniz çok hoş ve ağır bir örnek. Modelin nasıl yapıldığı her zamanki gibi videoda detaylı bir şekilde anlatılmakta. Videodan takip ederek istediğiniz kumaş kenarlarına yapabilirsiniz.

İğne Oyası Namaz Örtüsü Modelleri 2

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Her renk ile yapabilirsiniz. Havlularda da çok güzel duracak. İsterseniz pırpırların birleşim noktalarına da boncuk ekleyebilirsiniz. O şekilde de çok güzel olacaktır. Hatta aynı modeli dikdörtgen şekilde namaz örtüsünün ara kısmına da koyuyorlar. Ağır örnek iyice ağırlaşıyor. İğne oyası namaz örtüsü modellerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen altta ayrıntılı yapılışı var. Videodan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler